Šetrite životné prostredie používaním repasovanej výpočtovej techniky

Krátka recenzia SAMSUNG GALAXY A53 5G

Tento telefón som plnohodnotne používal ako hlavný telefón asi mesiac. Mám v ňom dve SIM karty a to pracovnú a súkromnú. Takmer celý deň mám spustené mobilné data. Telefón používam na telefonovanie, fotenie, maily. Večer si pozriem sociálne siete, youtube, voyo a zaspávam počúvaním online rádia.

Aké sú teda moje skúsenosti s týmeto telefónom po mesiaci používania? SOM SKLAMANÝ. Áno, je to tak. Čakal som ovela viac od bestsellera od Samsungu.

Hmotnosť:
Tá je vyššia, takmer 200 gramov je dosť. Doteraz som používal OnePlus 5, ten má nižšiu hmotnosť pri takmer totožnej veľkosti.

Čítačka odtlačka prsta:
V porovnaní s OnePlus 5 je pomalšia, oveľa pomalšia. Na toto sa ťažko zvyká.

Displej:
Kvalita je fajn, pozorovacie uhly tak isto. Odtiene farieb sú pekné, živé. Reakcia na dotyky je horšia v porovnaní s OnePlus 5. Nie je taká presná. Občas sa mi stalo že po dotyku telefón vobec nezareagoval. Nebolo občasné, stávalo sa to veľa krát za deň. Bohužial deje sa to aj druhom kuse, čiže nejde o chybný kus.

Chod systému:
No, a toto je veľké sklamanie telefónu. Systém sa seká, procesor pravdepodobne nestíha. Po mesiaci používania sa teším ako sa vrátim k mojmu OnePlus 5.

Celkové zhodnotenie:
Telefón to nie je zlý, komu nevadia občasné až časté pomalé reakcie bude spokojný. Ja osobne by som si tento telefón nekúpil. S týmto procesorom to nie je dobrá voľba. Ak Vám vyhovuje všetko ostatné, radšej si kúpte predchodcu Samsung Galaxy A52s s procesorom Snapdragon. Bude to istotne lepšia voľba.

Reklama